Seramik Kaplama


 
 

Araçlarda seramik ürününü uygulamak için araç yüzeyinin temizlenmesi gerekmektedir. Bunun için eski araçlara önce boya mükemmelleştirme ardından seramik kaplama ultra boya koruma işlemi uygulanmaktadır.

İzmir Seramik Kaplama ürününün faydaları:

⇰ Su Itici Özelliği

Seramik kaplama ürünlerini öne çıkaran özellik su iticiliktir. Bütün Seramik kaplama ürünlerinde su itici özellik belli bir düzeyde bulunmasına rağmen, bu özelliğin kalitesi, ne kadar uzun süre muhafaza edildiği ile doğru orantılıdır. Laboratuvar ortamında yapılan yıkama testlerinde Seramik kaplama uygulamasının hem cam hem boyalı yüzeyde, yüzey açısının ortalama 110° olduğu ve piyasadaki alternatiflerine oranla bu açıyı 10 kat uzun süre devam ettirdigi gözlemlenmiştir.

⇰ Parlak ve Canlı Bir Görünüm

Seramik kaplama, boyalı yüzeyi güneşin UV ışınlarına karşı korur. Böylece aracın son kat boyasının, canlılığını ve parlaklığını uzun süre devam ettirmesini sağlar. Yapılan yaşlandırma testlerinde, İzmir  Seramik Kaplama uygulanan aracın boya rengi ve parlaklığının 2.5 yıl sonra bile aynı kaldığı tespit edilmiştir.

⇰ Dış Yüzey Koruma Özelliği

Seramik kaplama uygulaması, araç dış yüzeyini darbe, çizilme, kimyasal ve 500 °C’ye ulaşan sıcaklıklara karşı dayanıklı hale getirir. Yapılan testlerde, kürlenen Seramik Kaplama uygulamasının 9H sertlik seviyesinde olduğu kayıt altına alınmıstır.

⇰ Kolay Temizlenebilme

İzmir Seramik kaplama kir itici özelliği sayesinde toz, zift vb. kirlerin yüzeye tutunmasını engeller, dolayısıyla araç yıkama ihtiyacını, ve yıkama esnasında kullanılan su ve kimyasal miktarını azaltır.

Yaklaşık hizmet süresi: 24 saat

Kalıcılık Süresi: Önerilen şampuan ve prosesler ile temizlendiği sürece 2.5 yıla kadar boya rengi ve parlaklığının kalıcı olduğu tespit edilmiştir.

  Call Now Button
  Konuşmayı başlat!
  1
  🙋 Yardım mı lazım?
  👋 Merhaba
  Nasılsın yardımcı olabiliriz?