Far Temizliği


Aracınızın size güvenli bir sürüş konforu sağlaması için özellikle gece yolculukların’da arabanızın farlarının sağlıklı çalışması çok önemlidir. Bu sizi hem rahat bir yolculuk yapmanızı sağlar hemde çevre etkenlere karşı önünüzü daha rahat görebileceğiniz için kaza riskinizi’de azaltmış olur.

Far temizliği ile aracınızın farlarında ki solmuş ve kötü görünümü ortadan kaldırabiliriz. Bu işlem ile uzun yolculuklarda aracınızın önü yeterince ve düzgün bir şekilde aydınlanmadığı durumlarda bu size sağlık açısından’da kötü bir sonuç yaşatabilir. Dikkatinizi sürekli yola verdiğiniz zaman ve farlarınızın yeterli derecede aydınlatmamasından kaynaklı olarak odaklanma problemi yaşayabilirsiniz. Bu durumlarda baş ağrısı kaçınılmaz olur ayrıca görme kaybı’da meydana gelmektedir.

Araç far camı temizliği sayesinde hem farınız orijinal olarak kalır değiştirmezsiniz. Hemde düşük maliyetler ile temizliği sağlayabileceğiniz farın yenisini alarak yüksek ücretler ödemekten kurtulursunuz. Far camı parlatma sayesinde aracınızın görünümü’de güzel bir hale gelir.

  Call Now Button
  Konuşmayı başlat!
  1
  🙋 Yardım mı lazım?
  👋 Merhaba
  Nasılsın yardımcı olabiliriz?